درباره ما

درباره ما

موسسه آزمونهای زبان پارسا با ده سال سابقه کاری بامدیریت مریم شیثی با بهره گیری از مدرسان با تجربه سالانه  هدایت حدود 300دانشجو را بر عهده دارد . دانش جویان ما همگی در مقاطع  دکتری یا درحال امادگی برای ورود به مقطع دکتری می باشند. زمینه فعالیت ما منحصرا ازمونهای زبان دکتری شامل msrt, tolimo, utept, mhle, ept  می باشدو این ما را از موسساتی که زمینه فعالیتشان در مقاطع مختلف و مقاصد دیگر مطالعات زبان هست متمایز می کند .مدرسان این آموزشگاه همگی مدارک عالی از دانشگاههای معتبر دارند و بعضا در دانشگاه تدریس دارند . این آموزشگاه با ارائه پلان های مختلف کلاس کار اموزش و یادگیری را برای دانشجویان تسهیل می کند.

شما باثبت نام در اموزشگاه پارسا لازم نیست برای رفت و امد سر کلاس زمان و هزینه صرف کنید بلکه معلم را می توانید در خانه یا محل کار خود داشته باشید. 

پلان های مو جود برای ثبت نام :

1. کلاس در منزل 

2. کلاس در محل کار

3. کلاس در روزهای تعطیل 

4.کلاس به صورت ان لاین 

5. کلاس در موسسه ای  که نزدیک به محل زندگی شما باشد.

6. کارگاه حل تست 

7. کلاس در شهرستان محل زندگی با کمک معلمان پروازی

8. پک حل تست های واقعی ازمون 

لازم است برای ثبت نام به شماره های درج شده در سایت پیام دهید و ما را از نیاز خود مطلع کنید . کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.درضمن شما می توانید درخواست هایتان را در سایت در قسمت ثبت نام کنید ثبت کنید.

کلاسهای  جلسه اول این اموزشگاه رایگان است و دانشجویان لازم است بعد از پایان جلسه اول و درصورت رضایت از نحوه عملکرد مدرس هزینه جلسات را پرداخت کنند. کلاسهای ما  در 15 جلسه برگزار می شود.  

                                                                                                                                                   مریم شیثی

                                                                                                                                               مدیریت اموزشگاه